Зупиніть бруд та вологу перед входом у приміщення з великою відвідуваністю людей!
Килимки Entrance з двоколірними волокнами виконаними в техніці "меланж" ідеально підходять для приміщень, що часто відвідуваються, через високий рівень поглинання бруду і протиковзної основи.
Чому варто вибрати килимок Преміум Entrance?
Розміри:
Технічні деталі
Для використання усередині будівель. У холах, коридорах, біля входів до установ, офісів, фірм, банків, готелів, лікарень, шкіл або інших об'єктів громадського користування
МАТЕРІАЛИ:
Тканина: 100% поліамід
Низ: 100% нітрилова гума з додатковими вставками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kleen-Tex |
| Країна виробник | Австрія |
| Ширина | 850 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вид брудозахисного покриття | Ворсові покриття |
| Матеріал брудозахисного покриття | Гума |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Матеріал верху | Поліамід |
| Форма | Прямокутна |