Фактично, ці брудозахисні килимки є єдиною альтернативою бавовняному килимовому покриттю. Призначені вони переважно для того, щоб утримувати на порозі вашого будинку пил, піщинки та різні забруднення.
Використовуватись можуть і всередині приміщення, і, відповідно, зовні.
Застосування: У холах, коридорах, біля входу до установ, офісів, фірм, банків, готелів, лікарень, шкіл або інших громадських об’єктів.
Брудозахисному бар'єрному килимку не страшні навіть наші сильні морозні зими! Каучукова підкладка це витримає. Килим досить міцний , термін експлуатації практично не обмежений.
Даний тип килимів має велику поглинаючу здатність - до 4 літрів рідини на квадратний метр робочої поверхні. Такий ефект досягається завдяки унікальному густому ворсу.
Набридли калюжі від снігу в зимовий час у передпокої вашого будинку чи квартири? Тоді цей килим для вас! У зимовий період зручно на нього ставити взуття, щоб налиплий сніг розтанув і потім увібрався ворсом килима.
Чистити килими дуже легко. Для цього вам стануть у нагоді наші каучукові щітки. Вони зберуть бруд без зайвого пилу. Також килими вичищаються пилососом.
Килими на стільки стійкі, що їх можна прати навіть у пральній машині за температури не вище 50 градусів за Цельсієм. Вони не перетираються, не кришаться і не втрачають забарвлення.
Килими меланж - їхній ворс зроблений із пряжі різних кольорів. Колірна гамма та структура килимів "Асептик" не однотонна - меланж: темно-сині, темно-червоні, блакитна сталь, сіро-чорні, сірі, коричневі.
Матеріал:
Верх тканина: 100% поліамід;
Низ: 100% нітрилова гума.
Розміри:
Колір: Granit
Виробник: Kleen-Tex, Польша.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kleen-Tex |
| Країна виробник | Польща |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Ширина | 850 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вид брудозахисного покриття | Ворсові покриття |
| Матеріал брудозахисного покриття | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Матеріал верху | Поліамід |
| Форма | Прямокутна |