







450 ₴
Показати оптові ціниКорпус Платформи для миття вікон зроблений з міцного, легкого, екологічного пластику. Пристосування дуже маневрене, завдяки ергономічній ручці його зручно тримати в руці. Платформу можна використовувати як самостійно, так і в поєднанні з ручками від побутових швабр Smart, що збільшує її функціональні можливості. Пристрій має зручну клік-систему, що дозволяє швидко від'єднати платформу від ручки швабри.
На торці рукоятки є спеціальний отвір для кріплення ручок від швабр:
Знімна насадка виконана з унікального розсіченого мікроволокна (мікрофібри). Змочена чистою водопровідною водою, вона забезпечує ідеальну чистоту поверхні, що очищається, без плям і смуг.
Додаткова інформація:
| Основні | |
|---|---|
| Довжина ручки | 20 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Виробник | Smart |
| Країна виробник | Швеція |
| Основне призначення | Для вікон, Для стін, Універсальне |
| Комплектація відром | Немає |
| Наявність механізму викручування | Немає |
| Тип | Насадка для швабри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Товари компанії | Білий Кіт |
| Бренд | Smart |
| Матеріал насадки | Каучук |
| Габаритні розміри | |
| Ширина насадки | 7 см |
| Довжина насадки | 28 см |