Килимки Entrance з двоколірними волокнами, виготовленими в техніці "меланж", ідеально підходять для приміщень, які часто відвідуються через високий рівень поглинання бруду та протиковзної основи.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Для використання всередині будівель. У холах, коридорах, біля входів у установи, офіси, фірми, банки, готелі, лікарні, школи або інші об'єкти громадського користування
МАТЕРІАЛИ:
Тканина: 100% поліамід
Низ: 100% нітрилова гума з додатковими вставками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kleen-Tex |
| Країна виробник | Австрія |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Ширина | 850 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вид брудозахисного покриття | Ворсові покриття |
| Матеріал брудозахисного покриття | Гума |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Матеріал верху | Поліамід |
| Форма | Прямокутна |