Довговічність і висока здатність до вловлювання бруду роблять цей килимок ідеальним вибором для місць із високою відвідуваністю, як-от входи, коридори, двері ліфтів і стійки реєстрації. Широкий вибір кольорів забезпечить гармонійне поєднання з вашим інтер'єром.
Технічна інформація:
ЗАСТОСУВАННЯ: Вхід, Коридори, Ліфти Приймальні
МАТЕРІАЛИ: Нітриловий каучук з високим ступенем перекручування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kleen-Tex |
| Країна виробник | Австрія |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Ширина | 850 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вид брудозахисного покриття | Ворсові покриття |
| Матеріал брудозахисного покриття | Гума |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Матеріал верху | Поліамід |
| Форма | Прямокутна |