


3 350 ₴
Надзвичайно висока європейська якість є головними особливостями всієї серії килимів Wash+Dry Monoton.
Килимки виготовлені із сучасного синтетичного волокна за запатентованою технологією компанії Kleen-Tex Industrie GmbH.
Килимове покриття має відмінну зносостійкість.
Килими призначені, в першу чергу, для передпокоїв, щоб утримувати на порозі вашого будинку пил, піщинки та різні забруднення.Використовуватися можуть і всередині приміщення та зовні:
Каучукова підкладка стійка до морозу чи спеки. Щільний ворс добре вбирає вологу і збирає бруд із взуття. Чистити килими дуже легко. Килими добре вичищаються пилососом або парогенератором.
Також їх можна швидко чистити будь-якими щітками. Вуличний бруд, пісок, пил, ворс та шерсть тварин – все легко можна зчистити каучуковою щіткою або пилососом.
Килими на стільки стійкі, що їх можна прати навіть у пральній машині за температури не вище 60 градусів за Цельсієм.
Вони не перетираються, не кришаться і не втрачають забарвлення.
Розмір килима: 60x90 см, товщиною 0,5 см.
Матеріал:
Виробник: Kleen Tex Польша
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kleen-Tex |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал верху | Поліамід |
| Основа | Каучук |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 0.5 мм |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Нековзна основа | Так |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Вид брудозахисного покриття | Ворсові покриття |
| Товщина | 7 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |