



225 ₴
Показати оптові ціниСерветка двостороння Smart Cleaning Sponge Мікрофібра 13х12 см Жовтий - допомагає розв'язати безліч проблем на вашій кухні.Її можна застосовувати не тільки для миття посуду.
Використовуйте такі губки для миття плит, макушини, духовки, фарбука та робочої поверхні на кухні.вона чудово вбирає бруд і жир, що дає змогу вимити посуд ретельно з мінімальним коласінням мийного засобу.Губка двостороння.
Одна сторона утворюється завдяки нейлоновим петелькам, вторинна — м'яка для полірування. Завдяки такій структурі, губкою зручно зчищати сильні забруднення, прибирати залишки води та полірувати начисто поверхні.
Розмыр:12x12 см
Колір:жовтий
Не сушите изделие на горячих батареях.
Зроблено у Швеції Smart
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Середньої жорсткості |
| Форма | Кругла |
| Колір | Жовтий |
| Діаметр | 13 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 13 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Виробник | Smart |
| Країна виробник | Швеція |