





250 ₴
Показати оптові ціниДвостороння універсальна губка Smart Microfiber зі скрабером для очищення Зелена -для очищення
Із очищевальним ефектом,видаляє складні плями,ідеально миє посуд , не залишає розводів. Обладно додатковим ярликом-скрабером, для видалення бруду ,що особливо вївся.
Працює дуже ефективно та якісно. Можете бути впевненими ,що ви не завдадете шкоди коштовному покриттю поверхонь,використовуючи цю губку.
Колір -зелений.
Розмір 12 x12 см
Виробник Щвеція Smart
| Основні | |
|---|---|
| Тип | М'яка |
| Колір | Сірий |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 12 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Виробник | Smart |
| Країна виробник | Швеція |