


500 ₴
Показати оптові ціниБагатофункціональна щітка зі 100% органічного каучуку та пластиковою ручкою .
Основа щітка виготовлена з натуральної гуми каучукової на заводі компанії Sweepa.
Технології виробництва цієї компанії відточені роками, відзначені нагородами та цінуються споживачами у всьому світі.
Коли ви працюєте сухим пензлем, створюється невеликий електростатичний заряд, який притягує волосся та інші легкі частинки і не дає їм злітати.
Довжина щітки 28 см!
ГІГІЄНІЧНА.Щітки з натурального каучуку не накопичують бруд та мікроби.Щітка Нова легко промивається та швидко сохнуть.
ГІПОАЛЕРГЕННА.Натуральна гума каучукова не викликає алергії.Підходить для чутливої шкіри.
Щітка “Нова” призначена для широкого спектру завдань.
Господарська щітка для дому.
Збирає шерсть, сміття та пил з м’яких меблів та килимових покриттів, не пошкоджуючи їх.
Щітка легко чистить дублянки та замшеве взуття від забруднень, драпове пальто та інший верхній одяг.
Автомобільні щітки. Щітка “Нова” чистить сидіння в салоні, видаляє пил і пісок з килимка для підлоги.
Догляд:
Для базового очищення щетини каучукової промийте її під проточною водою.Використання мильного розчину – на ваш розсуд.
Для дезінфекції – облийте щітку окропом або перекисом водню.
Сушіть природним способом.Не зберігайте під прямим сонячним промінням і поблизу джерел тепла.
Склад: гума зі 100% органічного каучуку, ручка виготовлена з пластику.
Колір: жовто -чорний.
Довжина щітки 28 см!
Вироблено компанією SWEEPA Шрі Ланка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sweepa |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал ручки | Каучук |
| Матеріал робочої частини | Каучук |
| Висота ворсу | 25 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина робочої частини | 140 мм |
| Ширина робочої частини | 30 мм |
| Довжина ручки | 12 (см) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Товари компанії | Білий Кіт |
| Бренд | Smart |