WASH+DRYDUNE - довговічний повністю ворсовий брудозахисний килим преміум-класу. Призначений для використання на вході, всередині приміщення (вестибюлі) або на вулиці під навісом. Брудозахисний килимок поєднує в собі дві функції, він одночасно видаляє з взуття та утримує у собі бруд та вологу.
Брудозахисний килим складається з жорсткого стьобаного ворсу з рельєфним малюнком .
Підкладка гумова гладка, щільно прилягає і зчіпляється з підлогою, запобігає зсуву килима.
Килим не має канта.
Килим має утримувати до чотирьох літрів води на квадратний метр. Щільний ворс на килимі відмінно змітає та збирає бруд із взуття. Ворс дуже стійкий до стирання та зношування.
Килим здатний зчищати з взуття та утримувати велику кількість бруду та вологи, але в той же час залишати початковий зовнішній вигляд досить довгий час. Залишаючи весь пил, бруд, вологу на собі, килим зберігає чистоту в приміщенні, що значно заощаджує час прибирання підлоги. Чищення килима легко проводиться звичайним або миючим пилососом.
Допускається застосування професійних миючих засобів. Вхідні брудозахисні килими WASH+DRYDUNE вже добре зарекомендували себе у місцях з інтенсивним потоком відвідувачів:
у лікарнях, торгових центрах, готелях, банках, ресторанах, клубах, фітнес-центрах, офісних центрах, автосалонах тощо.
Килим зносостійкий, не кришиться і не перетирається. Масивна та надійна підкладка забезпечує довговічність, килим служитиме довгі роки не втрачаючи зовнішній вигляд.
Чистити килими дуже легко. Для цього вам стануть у нагоді наші каучукові щітки. Вони зберуть бруд без підняття зайвого пилу. Килими на стільки стійкі, що їх можна прати навіть у пральній машині за температури не вище 50 градусів за Цельсієм.
Товщина всіх килимів 1 см. Загальна вага 5,2 кг на кожен 1 м², пряжі 830 грам на 1 м².
Виробник: Kleen-Tex
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kleen-Tex |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал верху | Поліамід |
| Основа | Каучук |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 5 мм |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Нековзна основа | Так |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |