


5 700 ₴
Надзвичайно барвистий дизайн та висока європейська якість є головними особливостями всієї серії килимів Wash+Dry. Килимки виготовлені із сучасного синтетичного волокна за запатентованою технологієюкомпанії Kleen-Tex Industrie GmbH.
Килимове покриття має відмінну зносостійкість. Килими призначені, в першу чергу, для передпокоїв, щоб утримувати на порозі вашого будинку пил, піщинки та різні забруднення. Використовуватися можуть і всередині приміщення та зовні.
Сфери застосування, наприклад:
Каучукова підкладка стійка до морозу чи спеки. Щільний ворс добре вбирає вологу і збирає бруд із взуття. Чистити килими дуже легко. Килими добре вичищаються пилососом або парогенератором. Також їх можна швидко чистити будь-якими щітками.
Вуличний бруд, пісок, пил, ворс та шерсть тварин – все легко можна зчистити каучуковою щіткою або пилососом.
● Зроблено в Європі
● Дуже гігієнічно
● Машинне прання при температурі до 60 градусів
● Підходить для сушіння в сушильній машині
● Ідеально підходить для алергіків - затримує пил та пилок
● Не вицвітає
● Надзвичайно нековзні та не містять ПВХ
● Підходить для підлоги з підігрівом
● Дуже плоскі - поміщаються під майже будь-які двері
● Сертифіковано Ökotex-100
● Перевірено ÖTI
Вони не перетираються, не кришаться і не втрачають забарвлення.
Будьте впевнені, візерунок залишиться таким самим соковитим і яскравим протягом довгих років.
Розмір килима : 75x120 см, товщиною 0,3 см.
Матеріал:
Колір:Medhana/ бежево-коричневий
5-летняя гарантия
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kleen-Tex |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал верху | Поліамід |
| Основа | Каучук |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 3 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Нековзна основа | Так |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Вид брудозахисного покриття | Ворсові покриття |
| Товщина | 7 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |