
400 ₴
Щітка для плитки та затирки з дерев'яною ручкою FSC®
Щітка з міцною нейлоновою щетиною та зручною дерев'яною ручкою.
Матеріал: дерево, сталь, нейлон.
Призначення: ванна кімната,кухня.
Довжина щітки: 23 см
Довжина щітини:1,2 см
Виробник Smart Microfiber System AB
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Щітка |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал ручки | Бамбук |
| Довжина ручки | 11 см |
| Матеріал робочої частини | Нейлон |
| Ширина робочої частини | 12 см |
| Глибина робочої частини | 1.2 см |
| Колір | Білий |
| Виробник | Smart |
| Країна виробник | Швеція |
| Кількість | 1 |