
750 ₴
Металевий совок та щітка з сіліконовою ручкою та натуральною щетиною .
У виробництві використовуються компоненти натурального походження.
☼ Гальванізований совок з ергономічною ручкою та гумовим лезом шириною 24 см може бути використаний як для прибирання підлогових покриттів, так і для змітання сміття зі столу та меблів.
☼ Сталева ручка із силіконовим покриттям.Зручна та приємна на ощупь, анатомічно вивірена та обточена, вона доставить максимальний комфорт під час збирання.
Змішана щетина з кінським волоссям висотою 5 см в міру жорстка, це дозволяє ефективно, але дбайливо підійти до збирання делікатних поверхонь.
Огляд:
При необхідності щетину щітки та совок помийте з м’яким миючим засобом.
Вироблено у Швеції компанією SMART MICROFIBER SYSTEM Smart Nature.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування | Універсальне |
| Тип ворсу | Середньої жорсткості |
| Матеріал ворсу | Гума |
| Довжина ворсу | 5 см |
| Ширина робочої частини | 38 см |
| Глибина робочої частини | 25 см |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Smart |
| Країна виробник | Швеція |