




145 ₴
Показати оптові ціниГубка з меламіну, видаляючи будь-які забруднення – козир, захований в кухонній шафі хорошої господині!
Меламінова губка впорається з непередбачуваними казусами в побуті:
Меламінова смола, що є основою пінної губки, має структуру кристалів, які легко та швидко видаляють забруднення з будь-яких твердих поверхонь. Кристали, що містяться в меламіновій піні, надають відлущувальний ефект і як би відривають бруд від поверхні, але через регулярне використання при терті розмір диво губки зменшується. Розділяючи мікрочастинки бруду на частинки, меламінова губка дозволяє очищати поверхню швидко і при цьому не завдавати шкоди безпосередній зоні тертя.
Хочете, щоб кухня блищала чистотою?
Умови експлуатації:
Додаткова інформація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Країна виробник | Швеція |
| Довжина | 125 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Меламін |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Основне призначення | Для побутової техніки, Для плитки, Для сантехніки, Для скла, Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Товари компанії | Білий Кіт |
| Бренд | Smart |
| Тип | Губка для прибирання |