





685 ₴
Щітка душ-масаж без ручки для тіла двостороння – це справжня знахідка для тих, хто любить і береже своє тіло.
Щітка має двобічну структуру:
Каучук має дрібнопористу структуру, що захищає цуценяті від накопичення частинок шкіри, мікробів і бактерій. В нашому магазині ви можете придбати:
Додаткова інформація:
| Основні | |
|---|---|
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 130 мм |
| Товщина | 80 мм |
| Висота | 25 мм |
| Виробник | Sweepa |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Товари компанії | Білий Кіт |
| Матеріал | Каучук |
| Тип | Масажна |