



2 540 ₴
Надзвичайно барвистий дизайн та висока європейська якість є головними особливостями всієї серії килимів Wash+Dry. Килимки виготовлені із сучасного синтетичного волокна за запатентованою технологієюкомпанії Kleen-Tex Industrie GmbH.
Килимове покриття має відмінну зносостійкість. Килими призначені, в першу чергу, для передпокоїв, щоб утримувати на порозі вашого будинку пил, піщинки та різні забруднення. Використовуватися можуть і всередині приміщення та зовні.
Сфери застосування, наприклад:
Каучукова підкладка стійка до морозу чи спеки. Щільний ворс добре вбирає вологу і збирає бруд із взуття. Чистити килими дуже легко. Килими добре вичищаються пилососом або парогенератором. Також їх можна швидко чистити будь-якими щітками.
Вуличний бруд, пісок, пил, ворс та шерсть тварин – все легко можна зчистити каучуковою щіткою або пилососом.
● Зроблено в Європі
● Дуже гігієнічно
● Машинне прання при температурі до 60 градусів
● Підходить для сушіння в сушильній машині
● Ідеально підходить для алергіків - затримує пил та пилок
● Не вицвітає
● Надзвичайно нековзні та не містять ПВХ
● Підходить для підлоги з підігрівом
● Дуже плоскі - поміщаються під майже будь-які двері
● Сертифіковано Ökotex-100
● Перевірено ÖTI
Вони не перетираються, не кришаться і не втрачають забарвлення.
Будьте впевнені, візерунок залишиться таким самим соковитим і яскравим протягом довгих років.
Розмір килима : 50x75 см, товщиною 0,3 см.
Матеріал:
Колір:Medhana/ бежево-коричневий
5-летняя гарантия
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kleen-Tex |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал верха | Полиамид |
| Основа | Каучук |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Высота | 7 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Тематика декора, рисунка | Абстракция |
| Нескользящее основание | Да |
| Водоотталкивающие свойства | Да |
| Страна производитель | Австрия |
| Состояние | Новое |
| Вид грязезащитного покрытия | Ворсовые покрытия |
| Толщина | 7 мм |
| Минимальная температура эксплуатации | -30 град. |
| Максимальная температура эксплуатации | 50 град. |
| Форма поставки материала | Рулон |