


3 350 ₴
Надзвичайно висока європейська якість є головними особливостями всієї серії килимів Wash+Dry Monoton.
Килимки виготовлені із сучасного синтетичного волокна за запатентованою технологією компанії Kleen-Tex Industrie GmbH.
Килимове покриття має відмінну зносостійкість.
Килими призначені, в першу чергу, для передпокоїв, щоб утримувати на порозі вашого будинку пил, піщинки та різні забруднення.Використовуватися можуть і всередині приміщення та зовні:
Каучукова підкладка стійка до морозу чи спеки. Щільний ворс добре вбирає вологу і збирає бруд із взуття. Чистити килими дуже легко. Килими добре вичищаються пилососом або парогенератором.
Також їх можна швидко чистити будь-якими щітками. Вуличний бруд, пісок, пил, ворс та шерсть тварин – все легко можна зчистити каучуковою щіткою або пилососом.
Килими на стільки стійкі, що їх можна прати навіть у пральній машині за температури не вище 60 градусів за Цельсієм.
Вони не перетираються, не кришаться і не втрачають забарвлення.
Розмір килима: 60x90 см, товщиною 0,5 см.
Матеріал:
Виробник: Kleen Tex Польша
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kleen-Tex |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал верха | Полиамид |
| Основа | Каучук |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Высота | 0.5 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Нескользящее основание | Да |
| Водоотталкивающие свойства | Да |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Вид грязезащитного покрытия | Ворсовые покрытия |
| Толщина | 7 мм |
| Минимальная температура эксплуатации | -30 град. |
| Максимальная температура эксплуатации | 50 град. |
| Форма поставки материала | Рулон |