Яскраві та життєрадісні мотиви несуть радість та привертають увагу. Вони є новим улюбленим місцем для тварин.
Ось 8 причин, з яких стоїть придбати дизайнерський килим серії "WASH+DRY":
· гігієнічно чистий, тому що його можна прати при температурі до 60°C та сушити в барабанній сушарці;
· дуже плоский, висота близько 7 мм, підійде під будь-які двері;
· нековзаючий та звукопоглинаючий;
· 100% без ПВХ;
· можливість миття (прання) робить його ідеальним для алергіків та власників домашніх тварин;
· яскравість кольору та легка автентичність;
· підходить для підлоги з підігрівом;
· великий вибір та різноманітність дизайнерських рішень.
Інформація про продукт:
· Загальна висота: 7 мм;
· Ширина краю: 10 мм.
Матеріал:
· Поверхня: 100% поліамід;
· Матеріал основи: 100% нітриловий каучук.
Сфера застосування: килими серії «WASH+DRY» універсальні, оскільки вони забезпечують гігієну та колірні акценти як у приміщенні, так і на вулиці. Килимок не ковзає на всіх видах підлог і відмінно затримує вологу та бруд.
Наприклад:
· перед вхідними дверима на критому або відкритому майданчику;
· за вхідними дверима в приміщенні;
· на кухні;
· у вітальні;
· у вестибюлі;
· у спальній кімнаті;
Догляд:
Килими серії «WASH+DRY» можна прати в пральній машині за температури до 60 °C. Килимки для захисту від бруду слід мити окремо з м'яким миючим засобом (без хлору та відбілюючих речовин) і віджимати на низькому рівні приблизно до 800 оборотів.
Килими серії «WASH+DRY», розміром до 115x175 см включно, можна прати у побутовій пральній машині. Перед пранням перевірте на прання якої ваги розрахована Ваша пральна машина. У будь якому разі, Ви можете принести в промислову пральню навіть дуже важкі килими.
Килимки серії «WASH+DRY» також можна сушити у пральній машині. Для сушарки оберіть максимальну температуру 90°C або програму «Простий догляд» або «Змішані тканини». Завжди зважайте на максимальне завантаження сушильної машини.
Крім того, для висихання ви можете покласти килим на підлогу або розмістити його на вішаку, щоб висушити його.
Для догляду за килимом рекомендовано прання і сушіння 3-4 рази на рік (або частіше при великих навантаженнях). При правильному догляді Ви будете приємно здивовані на скільки років збережеться якість і колір виробу. Прання дбає про килим, а також збільшує об’єм вбирання бруду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kleen-Tex |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал верху | Поліамід |
| Основа | Каучук |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 5 мм |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Нековзна основа | Так |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Нековзне підстава | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид брудозахисного покриття | Ворсові покриття |
| Товщина | 7 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |