





650 ₴
Показати оптові ціниНовинка від шведської фірми SMART серії Nature! Компактний невеликий совок із щіткою для підмітання.
Цей набір зручно тримати завжди під рукою на кухні, щоб швидко змісти крихти, прибрати дрібне сміття або зібрати інгредієнти, що розсипалися. Щітка із совочком займає мінімум місця, тому що щітка вставляється всередину руків'я совка. Набір зручно підвішувати на гачок за петельку, передбачену в руків'я.
Нестандартний дизайн робить набір не лише функціональним, а й привабливим. Руків'я із натурального бука приємно лежить у руці. Ворс також натуральний – кінський. Ворс середньої жорсткості не дряпає делікатну поверхню. Совок виконаний із міцного протиударного пластику зі скошеними гранями та кромкою.
Зроблено у Швеції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart |
| Країна виробник | Швеція |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал робочої частини | Мікрофібра |
| Тип | Щітка-скребок |
| Тип ручки | цілісна |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальне |
| Ширина робочої частини | 20 см |
| Довжина ручки | 12 см |
| Глибина робочої частини | 6 см |