


1 250 ₴
1 125 ₴
Високоякісний сучасний придверний килимок виробництва «Zero-Waste» і 20% перероблених матеріалів. «Безвідходне» виробництво = відходи, утворені під час виробництва, негайно повертаються у виробничий процес.
Технічні дані:
Оптимальним є використання в критій зовнішній зоні або у внутрішній зоні входу, а також на дверях балкона чи патіо. CASANETA Design також підходить для використання у ванній кімнаті завдяки приємній м'якості, яку відчуваєш босоніж.

Особливості:

Виробник:
Коментар виробника: зверніть увагу на наш допуск на розміри та колір +/- 3%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kleen-Tex |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал верху | Поліамід |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Нековзна основа | Так |
| Вага | 1.5 г |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Підкладка | TP-еластомір |
| Вага: | 2,00 кг/кв |
| Поверхня | без бордюру |
| Сертифікат | OEKO-TEX ® Standard 100 |
| Технологія виробництва | Zero-Waste |
| Не містить | ПВХ |