






685 ₴
Показати оптові ціниКомплексна дія для молодості вашої шкіри – основне завдання двосторонніх щіток Душ-масаж.
Щітка двостороння, зроблена повністю зі 100% натурального каучуку німецькою компанією SWEEPA – світовим лідером у виробництві побутових щіток з органічного каучуку.
Сторона А. М’який ворс. Ніжні дотики каучукових щетинок принесуть задоволення, м’яко очистять стомлену шкіру.Кожна спа процедура перетвориться для Вас на оздоровчу процедуру.
Сторона Б.Горбки для масажу проблемних зон.
Завдяки тому, що щітка має масажні горбики, регулярне використання наших щіток Душ-масаж сприяє антицелюлітному ефекту.Забудьте про звичайні мочалки та губки.Використовуйте безпечні та корисні для шкіри екозасоби.
Щітка з каучуку не накопичує бруд, жир та мікроби.Душ-масаж легко промивається та швидко сохне. Догляд.Для базового очищення щетини каучукової промийте її під проточною водою.Використання мильного розчину – на ваш розсуд.Для дезінфекції – облийте щітку окропом з обох боків.
Сушіть природним способом.Не зберігайте під прямим сонячним промінням і поблизу джерел тепла.
Склад: гума гіпоалергенна зі 100% натурального каучуку.
Колір гуми: блакитна.
Розміри: 13,0 х 7,0 см.
Довжина щетини: 2.5 см.
Вироблено компанією SWEEPA Шрі Ланка
Вага, кг: 0.193
| Основні | |
|---|---|
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 130 мм |
| Товщина | 80 мм |
| Висота | 25 мм |
| Виробник | Sweepa |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Товари компанії | Білий Кіт |
| Матеріал | Каучук |
| Тип | Масажна |