Металевий совок та щітка з сіліконовою ручкою та натуральною щетиною .
У виробництві використовуються компоненти натурального походження.
☼ Гальванізований совок з ергономічною ручкою та гумовим лезом шириною 24 см може бути використаний як для прибирання підлогових покриттів, так і для змітання сміття зі столу та меблів.
☼ Сталева ручка із силіконовим покриттям.Зручна та приємна на ощупь, анатомічно вивірена та обточена, вона доставить максимальний комфорт під час збирання.
Змішана щетина з кінським волоссям висотою 5 см в міру жорстка, це дозволяє ефективно, але дбайливо підійти до збирання делікатних поверхонь.
Огляд:
При необхідності щетину щітки та совок помийте з м’яким миючим засобом.
Вироблено у Швеції компанією SMART MICROFIBER SYSTEM Smart Nature.
| Основные | |
|---|---|
| Применение | Универсальное |
| Тип ворса | Средней жесткости |
| Материал ворса | Резина |
| Длина ворса | 5 см |
| Ширина рабочей части | 38 см |
| Глубина рабочей части | 25 см |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Smart |
| Страна производитель | Швеция |